Novinky

Připraveno

Nová várka šperků - náušnice korálkové. Náušnice na puzetách a afroháčcích. Korálky v šedostříbrných a zlatavých tónech. Náušnice visací s kvalitními skleněnými korálky. Veselé náušnice z chirurgické oceli. A vysoce kvalitní srdcová sada náušnic a přívěsku.

Připravujeme

Drobnost pro radost pro Vás připravuje novou várku korálkových náušnic a novou kategorii pánských doplňků. Již brzy...

Pravidla použití značky Swarovski

Firma Swarovski® má pro použití její značky přísná pravidla. Tato pravidla popisují, jak se mají správně označovat šperky s krystaly Swarovski®  na webových stránkách, na obalech a propagačních materiálech.

Ochranná známka Swarovski® je uznávaná po celém světě.

Uvádět, že je váš výrobek "Ozdoben křišťálovými kameny od společnosti Swarovski®", je přijatelné pouze tehdy, je-li použito 100% kamenů značky Swarovski®.

Při výrobě musí být použito 100% kamenů značky Swarovski®. To je míněno tak, že se nesmí míchat s imitacemi kamenů Swarovski anebo s kameny od jiných výrobců.

Značka prodejce či výrobce celého výrobku musí být vždy nejvýraznější, aby bylo vždy jasné, kdo je prodejcem, resp. výrobcem celého výrobku.

Odkazy na křišťálové kameny značky Swarovski® by měly být pouze v textu či hlavním textu a v úzké souvislosti s konkrétním produktem, který obsahuje kameny Swarovski®.

Chirurgická ocel

Šperky Drobnost pro radost jsou charakteristické použitím chirurgické oceli.

 

Jaký je rozdíl mezi nerezovou a chirurgickou ocelí? Slyšeli jste označení hypoalergenní šperky?

Chirurgická ocel znamená nerezová ocel. Jde o to, že pojem chirurgická ocel se vžil hlavně u šperků, které jsou vyrobené z nerezové oceli. Také bývá často označována anglicky "stainless steel".

Za hypoalergenní šperky jsou hojně označovány ty, které se vyrábějí z nerezové oceli jakosti 316L. Riziko alergické reakce je zanedbatelné, nikoliv však nemožné.

Alergie jsou nevyzpytatelné a každý člověk je jinak citlivý. A to platí i u kovů a potažmo u oceli. Proto Drobnost pro radost pojem "hypoalergenní" nezneužívá. Nicméně pokud jsou veškeré díly šperku z vysoce jakostní oceli 316L, je to v popisku produktu zdůrazněno.

Pokud v popisku nenajdete označení oceli, jedná se o ocel třídy 304, která se pro výrobu šperků používá nejvíce.

 

Nerezová ocel 316L

Vlastnosti: vysoká kvalita, leštěný povrch, chemická a mechanická odolnost, stálost, skvělé optické vlastnosti

Použití: nejčastěji v potravinářství, ve zdravotnictví a při výrobě šperků (proto je vhodná i pro osoby se zvýšenou citlivostí pokožky)

Výše uvedené vlastnosti zároveň způsobují omezenost výroby, resp. možnosti sehnat určité díly či tvary.

 

 

Filigrán

Vyrobili jsme pro Vás nejjemnější šperky z filigránových komponentů, doplněné kamínky Swarovski  :-)

Střapce a korálky

Připravili jsme pro Vás nové výrobky - střapcové náušnice a energetické náramky z minerálních koráklů :-)

Nový kabátek

Drobnost pro radost Vám s radostí oznamuje, že v roce 2022 jsme převlékli původně oranžový e-shop do nového růžovo-černého kabátku :-)

Co zde najdete? Drobnost pro radost pro Vás připravila barevné, jemné i výrazné, šperky s díly z nerezové oceli, které doladí Váš styl tak, jak potřebujete.

Do budoucna připravujeme kategorie šperků Dětské a Pánské a také Oděvní doplňky, kde najdete různé šátky a šály..

Rozdělení do kategorií Dámské, Pánské, Dětské berte prosím s rezervou. Jde spíš o obecné chrarakteristiky výrobků jako je barevné ladění, případně velikost šperku. Například dětšká náušnice je menší, drobnější a lehčí než její dámská kolegyně :-)

7 položek celkem
Zpět do obchodu